فیلم دونی|دانلود فیلم

اعلام دلایل تغییر زمان برگزاری یک نمایشگاه تخصصی سالن‌های سینما - فیلم دونی|دانلود فیلم

توضیحات
---
  • تاریخ : ۸ام مرداد ۱۳۹۷
  • موضوع : دسته‌بندی نشده
  • بازدید : 14 views
  • نظرات : دیدگاه‌ها برای اعلام دلایل تغییر زمان برگزاری یک نمایشگاه تخصصی سالن‌های سینما بسته هستند

مدیر نمایشگاه بین‌المللی و تخصصی سالن‌های سینما، تئاتر و کنسرت درباره تغییر زمان برگزاری این نمایشگاه گفت: زمان برگزاری این نمایشگاه به اوایل آذرماه تغییر پیدا کرده است و احتمالا با یکی از نمایشگاه‌های دیگر که در این زمینه فعالیت می‌کنند، ترکیب خواهد شد.

به گزارش ایسنا، زمان برپایی نمایشگاه بین‌المللی و تخصصی سالن‌های سینما، تئاتر و کنسرت که قرار بود در دو بخش سرمایه گذاری، طراحی مهندسی و ساخت (ClNETECH) و مبلمان و تجهیزات (ClNEFUR) از ۹ تا ۱۱ مرداد ماه در مجموعه شهر آفتاب تهران برگزار شود، به تعویق افتاده است و احتمالا اوایل آذرماه برگزار خواهد شد.

مدیر نمایشگاه بین‌المللی و تخصصی سالن‌های سینما، تئاتر و کنسرت در گفت‌وگویی با ایسنا درباره علت تغییر زمان برگزاری این نمایشگاه گفت: مجموعه «شهر آفتاب» که محل برگزاری این نمایشگاه است، برنامه‌ای در تغییر زمان نمایشگاه‌ها داشت زیرا چند نمایشگاه که در یک دسته بندی مشابه با ما قرار می‌گرفتند در آذرماه برگزار می‌شدند. به همین دلیل با توجه به اینکه با نمایشگاه تجهیزات ساختمانی هم پوشانی زمانی داشتیم و همچنین گرمای هوا و احتمال عدم استقبال مردم به این نتیجه رسیدیم زمان برگزاری این نمایشگاه را در آذر ماه و با ترکیب یکی از نمایشگاه‌های این حوزه برگزار کنیم.

مهدی غفوری با بیان اینکه “قرار است با یکی از دو نمایشگاه بین‌المللی و تخصصی فیلم و سریال و یا تجهیزات صوتی و صدابرداری که در آذرماه برگزار می‌شود ترکیب شویم” درباره حضور شرکت‌های خارجی در کنار تولیدکنندگان ایرانی در این نمایشگاه گفت: شرکت‌های خارجی در این نمایشگاهی که قرار بود از نهم مردادماه برگزار شود، حضور نداشتند. ما تلاش زیادی کردیم و شاید با نزدیک به ۱۴۰۰ شرکت خارجی مکاتباتی انجام دادیم اما هیچ کدام نپذیرفتند که در این نمایشگاه شرکت کنند و بیان می‌کردند که زمان برگزاری نمایشگاه کوتاه است و همچنین که وضعیت اقتصادی ایران مزید بر علت شد، با این حال همچنان در تلاش هستیم تا از شرکت‌های خارجی برای حضور در این نمایشگاه دعوت کنیم.

او ادامه داد: در این میان خیلی از شرکت‌های ایرانی هم در زمانی که می‌خواستیم این نمایشگاه را برگزار کنیم به خاطر شرایط و فشارهای اقتصادی پیش آمده وضعیت خوبی نداشتند و بیان می‌کردند که کارمان را تعطیل کرده‌ایم یا حتی توان پرداخت مالی تبلیغات و حضور در نمایشگاه را نداریم.

این اولین نمایشگاه بین المللی تخصصی سالن های سینما، تئاتر، کنسرت و اجتماعات است که در دو بخش: سرمایه گذاری، طراحی مهندسی و ساخت (ClNETECH) و مبلمان و تجهیزات (ClNEFUR) است که با توجه به تغییرات پیش آمده، قرار است اوایل آذرماه در مجموعه شهر آفتاب تهران برگزار شود.

نوشته اعلام دلایل تغییر زمان برگزاری یک نمایشگاه تخصصی سالن‌های سینما اولین بار در بانی‌فیلم پدیدار شد.

برچسب ها

ارسال دیدگاه جدید

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.