فیلم دونی|دانلود فیلم

بیشتر به این فکر می کنم چقدر احتمال دارد فیلم بعدی ام را بسازم - فیلم دونی|دانلود فیلم

توضیحات
---
  • تاریخ : ۱۶ام بهمن ۱۳۹۶
  • موضوع : دسته‌بندی نشده
  • بازدید : 41 views
  • نظرات : دیدگاه‌ها برای بیشتر به این فکر می کنم چقدر احتمال دارد فیلم بعدی ام را بسازم بسته هستند

علیرضا قاسمی، کارگردان فیلم کوتاه «وقت نهار» در پاسخ به این سوال که چقدر به دریافت سیمرغ امیدوارید، گفت: همه فیلم ها درجه یک هستند. من بیشتر به این فکر می کنم که چقدر احتمال دارد فیلم کوتاه بعدی ام را بسازم.
این کارگردان به بانی فیلم گفت: به نظرم همه فیلم های همکارانم که به جشنواره راه پیدا کرده اند فیلم های خوب و درجه یکی هستند. هر کدام از آنها ویژگی های خاص خودشان را دارند، هر کدام ویترین فیلم کوتاه ایران به حساب می آیند و بالاترین استانداردها را در فیلم کوتاه دارند. جای خالی فیلم های دیگری را می توان دید که به دلیل شرایط زمانی و قوانینی که در این دوره از جشنواره به جشنواره فیلم فجر اضافه شد، حضور ندارند. در واقع می توان گفت علاوه بر این چهار فیلم می توانست فیلم های دیگری هم حضور داشته باشند، فیلم های دیگری که آنها هم بسیار ارزشمند بودند.
قاسمی در ادامه گفت: اگر بتوان اسمش را صنعت گذاشت، صنعت فیلم کوتاه ما از نظر حمایت های دولتی بسیار بی پشتوانه است و اخیرا بی پشتوانه تر هم شده است. به چه دلیل نمی دانم. امیدوارم هر کس این جایزه را دریافت می کند مبارکش باشد و امیدوارم همه بچه هایی که به این مرحله رسیده اند و بسیاری از بچه های با استعدادی که در این جشنواره حضور ندارند، بشنویم سال آینده فیلم جدیدشان را ساخته اند. این از همه چیز مهم تر است.
این کارگردان در خصوص جای خالی فیلم کوتاه در جشنواره دوره های قبل نیز ادامه داد: بازگشت فیلم کوتاه به جشنواره فیلم فجر بسیار خوشایند است. تمام کشورهای دنیا که ادعای سینما و فرهنگ دارند در فستیوال اول مملکتشان بخش ویژه ای برای فیلم کوتاه در جشنواره دارند، متاسفانه چند سالی بود که ایران از حضور فیلم های کوتاه در جشنواره محروم شده بود. اینکه دوباره توانسته اند فیلم کوتاه را به جشنواره برگردانند اتفاق بسیار خوبی است. امیدوارم در سال های آینده با گسترش سیستم های VOD و پخش های اینترنتی، فیلم کوتاه به آن چیزی که لیاقتش را دارد برسد.
وی در مورد کیفیت برگزاری جشنواره فیلم فجر نیز اضافه کرد: کیفیت برگزاری جشنواره فیلم فجر بسیار رشد کرده ؛ بخصوص امسال که بسیار فوق العاده است. آن طور که من شنیده ام قرار است در کیفیت DCP فیلم ها به نمایش درآید که بسیار خوب است. برای کسانی که به طور واقعی در حوزه فرهنگ مشغول آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم موفق تر از دیروز باشند.

نوشته بیشتر به این فکر می کنم چقدر احتمال دارد فیلم بعدی ام را بسازم اولین بار در بانی‌فیلم پدیدار شد.

برچسب ها

ارسال دیدگاه جدید

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.