فیلم دونی|دانلود فیلم

جهش بلند «پلنگ سیاه» مهار نشد - فیلم دونی|دانلود فیلم

توضیحات
---
  • تاریخ : ۲۰ام اسفند ۱۳۹۶
  • موضوع : دسته‌بندی نشده
  • بازدید : 34 views
  • نظرات : دیدگاه‌ها برای جهش بلند «پلنگ سیاه» مهار نشد بسته هستند

بانی فیلم – گروه سینمای جهان: برای سومین هفته متوالی فیلم کمیک استریپی «پلنگ سیاه» با فاصله ای فاحش نسبت به سایرین در صدر جدول پر فروش های سینماهای آمریکای شمالی ایستاد و در این راه شصت و پنج میلیون و هفتصد هزار دلار تازه را ضمیمه درآمدسازی های قبلی خود کرد تا به لحاظ سرعت در رسیدن به رقم ۵۰۰ میلیون دلار در بازارهای آمریکای شمالی سومین فیلم در تاریخ حیات این منطقه تلقی شود. این در حالی روی داد که دو فیلم تازه اکران شده این هفته با نامهای «گنجشک سرخ» و «آرزوی مرگ» (۲۰۱۸) برابر با انتظار رده های بالای (دوم و سوم) جدول پر فروش ها را تصاحب کردند.
همزمانی تنظیم جدول پر فروش های هفته گذشته با مراسم اهدای جوایز اسکار در میزان فروش فیلم ها و ترسیم سرنوشت آنها بدون نقش نبود و از این پس انتظار می رود که فیلم های برنده اسکار لااقل در کوتاه مدت بر میزان فروش خود بیافزایند و از بهره های مالی شهرت تازه حاصل آمده خود بهره مند شوند.
غیرقابل رقابت
با این حال «پلنگ سیاه» که جدیدترین مرتبه ورود مشترک کمپانی های مارول و والت دیسنی به دنیای قهرمانان خیالی کمیک بوک ها است، چنان به قبضه بازارهای مالی هنر سینما مشغول است که حتی فروغ هنری فیلم های اسکاری نیز در قبال دستاوردهای این فیلم اندک نشان می دهد. این فیلم فقط سومین محصول کمیک استریپی شرکت های دیسنی و مارول است که تنها در سه هفته رقم نیم میلیارد دلار را در گیشه ها رد می کند و دوتای قبلی «کاپیتان آمه ریکا: سرباز زمستانی» و قسمت اول «انتقامجویان» بوده اند که آنها هم البته آثاری کمیک استریپی بوده اند. به لحاظ سرعت در انجام این کار نیز «Black Panther» فقط یک روز کندتر از آخرین ورسیون فیلم های ۸ گانه «جنگ ستارگان» (با نام کامل کننده «آخرین جدای») به رقم نیم میلیارد دلار رسید و از همین منظر با «دنیای ژوراسیک یک» برابری کرد.
عناوین دستاوردهای «پلنگ سیاه» که حتی از پیش بینی خوشبین ترین روسای مارول نیز فراتر می رفته، به آن چه گفتیم ختم نمی شود و این فیلم در سایر آماری که گفتیم به دهمین فیلم پولساز تمامی تاریخ حیات آمریکای شمالی تبدیل شده و سومین فیلم سودساز در میان تمامی آثار کمیک بوکی هم به حساب می آید ضمن این که وارد جمع ۵۰ فیلم پولساز تمامی تاریخ هم شده است.
اوجگیری در زمان نزول
افزون بر این میزان پولسازی «پلنگ سیاه» بالاترین رقم حاصله یک فیلم در سومین هفته پخش وسیع آن به حساب می آید که معمولاً زمان نزول اقتصادی آن با احتساب تازه به نظر نرسیدن فیلم است و تفاوتش با میزان فروش «آواتار» سودسازترین فیلم تاریخ در سومین هفته اکرانش در کمترین سطح است و این نیز سندی بر این واقعیت است که جهش بلند این پلنگ ویژه مهار نشدنی و حرکت پر شتاب آن توقف ناپذیر است. بحث های فوق زمانی کامل می گردد که یادآور شویم «پلنگ سیاه» در هفته گذشته به پنجاه و شش میلیون و دویست هزار دلار هم در کشورهایی به جز آمریکای شمالی دست یافت تا در این مناطق ۳۹۶ میلیون دلاری و با احتساب آمار نجومی اش در آمریکا ۹۰۰ میلیون دلاری شود.
شروع اکران این فیلم در ژاپن با یک درآمدسازی دو میلیون و چهارصد میلیون دلاری همراه شد و این بالاتر از ارقامی بود که فیلم هایی چون «مرد مورچه ای»، «نگهبانان کهکشان» و «تور: راگ ناروک» در بدو نمایش شان در این کشور به ثبت رسانده بودند. در میان کشورهای غیر آمریکایی نمایش دهنده «پلنگ سیاه» بریتانیا با حدود ۵۰ میلیون دلار کسب شده طی ۳ هفته اخیر پیشتازی می کند و پس از آن به کره جنوبی با چهل و یک میلیون و چهارصد هزار دلار می رسیم. این در حالی است که اکران این فیلم در بازار بالقوه بسیار پرفروش چین تازه از دیروز (جمعه ۱۸ اسفند) آغاز شد و باید منتظر آمار درخشان آن جا هم ماند.

نوشته جهش بلند «پلنگ سیاه» مهار نشد اولین بار در بانی‌فیلم پدیدار شد.

ارسال دیدگاه جدید

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.