فیلم دونی|دانلود فیلم

دانلود تمامی فیلم های نامزد و برنده جایزه اسکار 2018 - فیلم دونی|دانلود فیلم

توضیحات
---
  • تاریخ : ۲۲ام اسفند ۱۳۹۶
  • موضوع : دسته‌بندی نشده
  • بازدید : 28 views
  • نظرات : دیدگاه‌ها برای دانلود تمامی فیلم های نامزد و برنده جایزه اسکار ۲۰۱۸ بسته هستند

نودمین مراسم جوایز معتبر و معروف اسکار که به مجری گری جیمی کیمل همچون سال قبل برگزار شد و به بهترین فیلم های سال 2017 در بخش های مختلف جایزه ی اسکار داده شد. نودمین مراسم جوایز اسکار، توسط آکادمی علوم و هنرهای سینما (اَمپاس) و به افتخار بهترین فیلم‌های سال 2017 ، در روز یکشنبه 4 مارس 2018 میلادی در تئاتر دالبی، هالیوود، لس آنجلس در ساعت ۵:۳۰ بعد از ظهر به وقت پی.اس. تی (مطابق دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۵:۰۰ صبح به وقت ایران) برگزار خواهد شد. مراسم اسکار معمولاً در ماه فوریه برگزار می‌شد اما امسال به دلیل بازی‌های المپیک زمستانی ۲۰۱۸ دیرتر برگزار خواهد شد. این مراسم در ایالات متحده از شبکه تلویزیونی ای‌بی‌سی به صورت زنده پخش می‌شود و تهیه‌کنندگی آن را مایکل دلوکا و جنیفر تاد برعهده دارند. مجری برنامه امسال نیز کمدین معروف جیمی کیمل انتخاب شد. او بعد از بیلی کریستال که در سال‌های ۱۹۹۷ و ۱۹۹۸ مجری مراسم بود، دومین نفری است که برای دو سال پشت سر هم مجری اسکار باقی می‌ماند. از مراسم‌های مرتبط، نهمین دوره مراسم جوایز گاورنر در سالن اجتماعات بزرگ مرکز هالیوود و های‌لند در ۱۱ نوامبر ۲۰۱۷ برگزار شد. در تاریخ ۱۰ فوریه ۲۰۱۸، مراسمی با عنوان دستاوردهای علمی و فنی آکادمی در ویلشر بورلی سنتر، در بورلی هیلز، کالیفرنیا به مجری گری سر پاتریک استوارت برگزار شد.

 

Oscar Nominations 2018: The Complete List + Download

فیلم های برنده اسکار در همین صفحه مشخص شدند.

 

دانلود تمامی فیلم های نامزد و برنده جایزه اسکار 2018

 

 

 

Download Icon برای دانلود نسخه کامل مراسم اسکار اینجا کلیک کنید.

 

 

+_+_+_+_+_+_++_+_+_+_+_+_

 

برخی از فیلم های به صورت لینک مستقیم (دانلود فایل تصویری) می باشد چرا که امکان قرار گیری آن ها در سایت موجود نیست. فیلم های بدون لینک نیز هنوز در اینترنت منتشر نشده اند.

 

 

برندگان با رنگ زرد مشخص شده اند.

 

________: بهترین بازیگر نقش مکمل مرد :________

 

دانلود فیلم مهتاب Moonlight 2016

فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

Manchester By the Sea

فیلم All the Money in the World

فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

فیلم The Florida Project

فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

فیلمThe Shape of Water فیلم All the Money in the World فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

 

=_=_=_=_=_==_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=

 

 

.: بهترین فیلم‌برداری :.

 

 فیلم Blade Runner 2049

فیلم Darkest Hour

فیلم Dunkirk

فیلم Mudbound

فیلمThe Shape of Water

فیلم Blade Runner 2049

فیلم Darkest Hour

فیلم Dunkirk فیلم Mudbound فیلمThe Shape of Water

 

 

=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=

 

 

.: بهترین مستند :.

 

Abacus: Small Enough to Jail

Strong Island

Faces Places

Icarus

Last Men in Aleppo

Abacus: Small Enough to Jail

Strong Island

Faces Places Icarus Last Men in Aleppo

 

=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=

 

 

.: بهترین فیلم غیر انگلیسی زبان :.

 

A Fantastic Woman - اسپانیا

The Insult - فرانسه

Loveless - روسیه

On Body and Soul - مجارستان

The Square - سوئد

A Fantastic Woman – اسپانیا

The Insult – فرانسه

Loveless – روسیه
On Body and Soul – مجارستان The Square – سوئد

 

برای دانلود برروی عکس فیلم کلیک کنید

 

 

=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=

 

.: بهترین فیلم کوتاه :.

 

 فیلم DeKalb Elementary

 فیلم The Eleven O’clock

 فیلم My Nephew Emmett

 فیلم The Silent Child

 فیلم Watu Wote/All Of Us

فیلم DeKalb Elementary

فیلم The Eleven O’clock

فیلم My Nephew Emmett
فیلم The Silent Child فیلم Watu Wote/All Of Us

 

برای دانلود برروی عکس فیلم کلیک کنید.

 

 

=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=

 

.: بهترین مستند کوتاه :.

 

فیلم Edith+Eddie

فیلم Heaven Is a Traffic Jam on the 405

فیلم Heroin(e)

فیلم Knife Skills

 فیلم Traffic Stop

فیلم Edith+Eddie

فیلم Heaven Is a Traffic Jam on the 405

فیلم Heroin(e)
فیلم Knife Skills
فیلم Traffic Stop

 

برای دانلود برروی عکس فیلم کلیک کنید.

 

 

=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=

 

 

.: بهترین بازیگر مرد :.

 

تیموتی شلمی برای فیلم Call Me By Your Name

دنیل دی لوییس برای فیلم Phantom Thread

دنیل کالویا برای فیلم Get Out

فیلم Darkest Hour

دنزل واشنگتن برای فیلم Roman J. Israel, Esq

تیموتی شلمی برای فیلم Call Me By Your Name

دنیل دی لوییس برای فیلم Phantom Thread

دنیل کالویا برای فیلم Get Out
گری اولدمن برای فیلم Darkest Hour دنزل واشنگتن برای فیلم Roman J. Israel, Esq

 

برای دانلود برروی عکس فیلم کلیک کنید

 

 

=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=

 

 

.: بهترین تدوین :.

 

 فیلم Baby Driver

فیلم Dunkirk

فیلم Hacksaw Ridge

فیلمThe Shape of Water

فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

فیلم Baby Driver

فیلم Dunkirk

فیلم I, Tonya
فیلمThe Shape of Water
فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

 

برای دانلود برروی عکس فیلم کلیک کنید

 

=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=

 

 

 

.: بهترین میکس صدا :.

 

 فیلم Baby Driver

 فیلم Blade Runner 2049

فیلم Dunkirk

فیلمThe Shape of Water

فیلم Star Wars The Last Jedi

فیلم Baby Driver

فیلم Blade Runner 2049

فیلم Dunkirk
فیلمThe Shape of Water فیلم Star Wars The Last Jedi

 

برای دانلود برروی عکس فیلم کلیک کنید

 

=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=

 

 

.: بهترین طراحی صحنه :.

 

 فیلم Beauty and the Beast

 فیلم Blade Runner 2049

فیلم Darkest Hour

فیلم Dunkirk

فیلمThe Shape of Water

فیلم Beauty and the Beast

فیلم Blade Runner 2049

فیلم Darkest Hour
فیلم Dunkirk فیلمThe Shape of Water

 

برای دانلود برروی عکس فیلم کلیک کنید

 

=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=

 

 

.: بهترین جلوه‌های ویژه :.

 

فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2

فیلم Kong: Skull Island

 فیلم Blade Runner 2049

فیلم Star Wars The Last Jedi

فیلم War for the Planet of the Apes

فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2

فیلم Kong: Skull Island

فیلم Blade Runner 2049
فیلم Star Wars The Last Jedi فیلم War for the Planet of the Apes

 

برای دانلود برروی عکس فیلم کلیک کنید

 

=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=

 

 

.: بهترین طراحی لباس :.

 

 فیلم Beauty and the Beast

فیلم Darkest Hour

دنیل دی لوییس برای فیلم Phantom Thread

فیلمThe Shape of Water

فیلم Victoria & Abdul

فیلم Beauty and the Beast

فیلم Darkest Hour

فیلم Phantom Thread
فیلمThe Shape of Water فیلم Victoria & Abdul

 

برای دانلود برروی عکس فیلم کلیک کنید

 

=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=

 

 

 

.: بهترین گریم :.

 

فیلم Wonder

فیلم Victoria & Abdul

فیلم Darkest Hour

   

فیلم Wonder

فیلم Victoria & Abdul

فیلم Darkest Hour
   

 

برای دانلود برروی عکس فیلم کلیک کنید

 

=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=

 

 

.: بهترین موسیقی متن :.

 

فیلم Dunkirk

فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

دنیل دی لوییس برای فیلم Phantom Thread

فیلم Star Wars The Last Jedi

فیلمThe Shape of Water

فیلم Dunkirk

فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

فیلم Phantom Thread
فیلم Star Wars The Last Jedi فیلمThe Shape of Water

 

برای دانلود برروی عکس فیلم کلیک کنید

 

=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=

 

 

.: بهترین آهنگ :.

 

آهنگ Mighty River از فیلم Mudbound

آهنگ Mystery of Love از فیلم Call Me By Your Name

آهنگ Remember Me از انیمیشن Coco

آهنگ Stand Up For Something از فیلم Marshall

آهنگ This Is Me از فیلم The Greatest Showman

آهنگ Mighty River از فیلم Mudbound

آهنگ Mystery of Love از فیلم Call Me By Your Name

آهنگ Remember Me از انیمیشن Coco
آهنگ Stand Up For Something از فیلم Marshall آهنگ This Is Me از فیلم The Greatest Showman

 

برای دانلود برروی عکس فیلم کلیک کنید

 

=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=

 

 

.: بهترین فیلمنامه ی اوریجینال :.

 

فیلم The Big Sick

فیلمThe Shape of Water

فیلم Lady Bird

فیلم Get Out

فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

فیلم The Big Sick

فیلمThe Shape of Water

فیلم Lady Bird
فیلم Get Out فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

 

برای دانلود برروی عکس فیلم کلیک کنید

 

=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=

 

 

.: بهترین فیلمنامه‌ی اقتباسی :.

 

فیلم Call Me By Your Name

فیلم The Disaster Artist

فیلم لوگان Logan

فیلم Lion

آهنگ Mighty River از فیلم Mudbound

فیلم Call Me By Your Name

فیلم The Disaster Artist

فیلم لوگان Logan
فیلم Molly’s Game فیلم Mudbound

 

برای دانلود برروی عکس فیلم کلیک کنید

 

=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=

 

 

.: بهترین انیمیشن :.

 

انیمیشن موانا Moana

انیمیشن The Breadwinner

انیمیشن Ferdinand

Kubo and the Two Strings

آهنگ Remember Me از انیمیشن Coco

انیمیشن The Boss Baby

انیمیشن The Breadwinner

انیمیشن Ferdinand
انیمیشن Loving Vincent انیمیشن کوکو Coco

 

برای دانلود برروی عکس فیلم کلیک کنید

 

=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=

 

 

.: بهترین انیمیشن کوتاه :.

 

انیمیشن Dear Basketball

انیمیشن Garden Party

انیمیشن Lou

انیمیشن Negative Space

انیمیشن Revolting Rhymes

انیمیشن Dear Basketball

انیمیشن Garden Party

انیمیشن Lou
انیمیشن Negative Space
انیمیشن Revolting Rhymes

 

برای دانلود برروی عکس فیلم کلیک کنید

 

=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=

 

 

.: بهترین بازیگر نقش مکمل زن :.

 

فیلم Mudbound

فیلم Hacksaw Ridge

دنیل دی لوییس برای فیلم Phantom Thread

فیلم Lady Bird

فیلمThe Shape of Water

مری جی بیلگ برای فیلم Mudbound

آلیسون جنی برای فیلم I, Tonya

لزلی مانویل – Phantom Thread
لوری متکالف – Lady Bird اکتاویا اسپنسر- The Shape of Water

 

برای دانلود برروی عکس فیلم کلیک کنید

 

=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=

 

 

.: بهترین تدوین صدا :.

 

 فیلم Baby Driver

فیلم Dunkirk

 فیلم Blade Runner 2049

فیلمThe Shape of Water

فیلم Star Wars The Last Jedi

فیلم Baby Driver

فیلم Dunkirk

فیلم Blade Runner 2049


فیلمThe Shape of Water

فیلم Star Wars The Last Jedi

 

برای دانلود برروی عکس فیلم کلیک کنید

 

=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=

 

 

.: بهترین بازیگر زن :.

 

فیلمThe Shape of Water

فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

فیلم Hacksaw Ridge

فیلم Lady Bird

مریل استریپ - The Post

سالی هاوکینز – The Shape of Water

فرانسیس مک دورماند – … Three Billboards

مارگو رابی – I, Tonya
سیرشا رونان – Lady Bird مریل استریپ – The Post

 

برای دانلود برروی عکس فیلم کلیک کنید

 

=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=

 

 

.: بهترین کارگردانی :.

 

دنیل دی لوییس برای فیلم Phantom Thread

فیلمThe Shape of Water

فیلم Lady Bird

فیلم Dunkirk

فیلم Get Out

پل توماس اندرسن – Phantom Thread

گیرمو دل تورو – The Shape of Water

گرتا گرویگ – Lady Bird
کریستوفر نولان – Dunkirk جردن پیل – Get Out

 

برای دانلود برروی عکس فیلم کلیک کنید

 

=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=

 

 

.: بهترین فیلم سال :.

 

فیلم Call Me By Your Name

فیلم Darkest Hour

فیلم Dunkirk

فیلم Get Out

فیلمThe Shape of Water

فیلم Call Me By Your Name

فیلم Darkest Hour

فیلم Dunkirk
فیلم Get Out فیلمThe Shape of Water

 

فیلم Lady Bird

دنیل دی لوییس برای فیلم Phantom Thread

مریل استریپ - The Post

Manchester By the Sea

فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

فیلم Lady Bird

فیلم Phantom Thread

فیلم پست The Post
فیلم Manchester by the Sea فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

 

برای دانلود برروی عکس فیلم کلیک کنید

 

=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=

 

 

نوشته دانلود تمامی فیلم های نامزد و برنده جایزه اسکار 2018 اولین بار در آوا دانلود | دانلود فیلم و سریال جدید با لینک مستقیم پدیدار شد.

ارسال دیدگاه جدید

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.