فیلم دونی|دانلود فیلم

دانلود فیلم به وقت شام با لینک مستقیم کیفیت عالی FULL HD - فیلم دونی|دانلود فیلم

توضیحات
---


دانلود فیلم به وقت شام(دمشق سوریه) با لینک مستقیم

فیلم ارزشی حماسی در موضوع مدافع حرم « بـِـه وَقت شـــام » ابراهیم حاتمی کیا

فیلم به وقت شام

خلاصه فیلمنامه به وقت شام :

داستان خلبان ایرانی مدافع حرم در جنگ با داعش که هواپیمایش دچار نقص فنی میشود و با مهارت هواپیما را از زمین بلند میکند ، او توسط کادر فرماندهی هدایت میشود ، داعشی به هواپیما بوئینگ او تیراندازی میکنند..

همسر این خلبان که باردار است میگوید : دیگر مجله نمیخوانم ، اخبار دنبال نمیکنم ،شبکه های اجتماعی سر نمیزنم , سعی میکنم از استرس به دور باشم ، میدانم وضعیت خوبی نیست ، خیلی سخته!

در این فیلم این خلبان قهرمان اسیر چنگ تروریست ها میشود و در سکانسی که حساب ترکاند ابوعمر شیشانی خطاب به این فرد : ” چیطوری ایرانی؟ “.

این سکانس که بارها از تلویزیون ملی به عنوان آنونس به وقت شام پخش شد دو جبهه تشکیل داد , عده ای که معتقدند برون مرز و داعش چه ربطی به ما دارد ، و عده ای دیگر آن را دفاع از حرم حضرت زینب(س) عنوان میکنند و بیان میدارند اگر مدافعین نبودند این چهره ها یعنی افرادی نظیر ابوعمر شیشانی را پشت آیفون تصویر خانه ها میدیدیم..

بازیگر نقش مرد ریش بلند نارنجی که گوینده این دیالوگ ناب است کسی نیست جز «آقای جوزف سلامه».

حواشی به وقت شام :

ابراهیم حاتمی کیا کارگردان و نویسنده به وقت شام از مردم به خاطر اتفاقات پردیس کوروش عذرخواهی کرد و اظهار بی اطلاعی کرد و گفت :

قرار بود مردی ریش قرمز در بیرون بایستد و مردم بتوانند با او سلفی بگیرند و گفت وگو کنند نه اینکه با اسب و تفنگ و اکیپ وارد شوند و رعب وحشت عموم را موجب شوند، گفتنی است در این حادثه حسابی اعتراض شد و باعث ترس بسیاری در این مکان شدند.

نطق آخر : من از این ماجرا و نحوه اجرا بی اطلاع بودم ، خستگی چندماه بر تنم ماند ، حلال مان کنید.

به وقت شام فیلمی است که وقتی سردار حاج قاسم سلیمانی آن را دید اشکش سرازیر شد و بوسه ای بر پیشانی حاتمـــــی کیا زد و گفت مرا یاد دلاوری و خاطرات جنگ انداختی.

بازیگران فیلم به وقت شام :

• هادی حجازی فر – حسین حسینی پناه – لاله مرزبان – علی عبادی – جلال زندش – جلال نجفی – مالک آبسان – قدرت الله بیات – عزیز نقدی – وحید عبدالله زاده – افشین طالبی – منصور نواصری – ژاله کاظمی – رزاق رادان – عبدالرضا نصاری – بابک حمیدیان

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.