فیلم دونی|دانلود فیلم

«دست» شبکه یک برای انتخاب سریال «باز» است! - فیلم دونی|دانلود فیلم

توضیحات
---
  • تاریخ : ۲۶ام مرداد ۱۳۹۷
  • موضوع : دسته‌بندی نشده
  • بازدید : 10 views
  • نظرات : دیدگاه‌ها برای «دست» شبکه یک برای انتخاب سریال «باز» است! بسته هستند

بانی فیلم، گروه تلویزیون: با نزدیک شدن سریال «آرماندو» به روزهای پایانی پخش، احتمال پخش سریال های آماده شبکه یک قوت می گیرد. سریال هایی که مدتی است آماده پخش هستند و برخی از آنها پخششان چند بار به تعویق افتاد. از این نظر می توان گفت که دست شبکه یک برای پخش سریال باز است. البته از آنجایی که دو عید بزرگ قربان و غدیر را در پیش داریم، ممکن است که پخش این سریالها باز هم به تعویق بیفتد و با توجه به مضمونی که دارند، برای هفته دفاع مقدس در نظر گرفته شوند و معاونت سیما سریالی را که با حال و هوای عید همخوانی داشته باشد، از شبکه دیگر به شبکه یک منتقل کند. با این حال این شبکه چند سریال آماده پخش دارد که ممکن است گزینه های جایگزینی برای «آرماندو» باشند.
سریال «تاریکی شب، روشنایی روز» به کارگردانی حجت قاسم زاده اصل که از مهر سال گذشته تحویل شبکه داده شده و هنوز زمان پخش مشخصی ندارد. این سریال در ۲۲ قسمت تولید شده و داستان آن در دو برهه زمانی امروز و گذشته اتفاق می افتد و زندگی بهنام طریقت است که جریان روزمره حیاتش از مدار عادی خارج می‌شود. او مجبور است جواب چرایی مشکلات امروزش را در گذشته پیدا کند و … نسبت مقاطع داستان یکسان نیست. بیش از ۷۰ درصد از قصه در زمان حال روایت می‌شود و ۳۰ درصد ماجرا در گذشته رخ می‌دهد.
فرهاد قائمیان، فرخ نعمتی، مائده طهماسبی، بهاران بنی احمدی، سید مهرداد ضیایی، مهرداد ضیایی، احسان امانی، امیرحسین مدرس، روزبه حصاری، سیدجلال فاطمی، سام کبودوند، بهرام ابراهیمی، پرویز پورحسینی، ناصر ممدوح و رضا امامی در این مجموعه بازی می کنند.
«گروهان بلال» عنوان سریال دیگری است که در ۱۰ قسمت به کارگردانی عبدالرحمان شلیلیان برای این شبکه تولید شده است. این سریال داستان گروهانی را روایت می کند که همه نیروهای آن نوجوانان کم سن وسالی هستند که می بایست تا پایان مأموریتشان در حوالی اهواز و عقبه گردان باقی بمانند ٬رحیم جوان جانبازی است که از سرناچاری و به سودای رفتن دوباره به خط مقدم مسئولیت این گروهان مهندسی رزمی را می پذیرد و …
وحید رهبانی -شهرام قائدی- ایمان صفا-حسین توشه- سیدمهرداد ضیایی- محمد حاتمی-کاوه خداشناس-امیررضا دلاوری- ارژنگ امیرفضلی- محمدرضا کسرایی- علی نعمت الهی-محسن قصابیان-حمیدابراهیمی بازیگران این سریال هستند.
«در میان خاکستر» به کارگردانی سجاد امیر یزدانی که پیش از این شنیده شده بود ۳ خرداد پخش می شود اما باز هم به تعویق افتاد. این سریال در ۲۲ قسمت تولید شده و فیلمنامه این سریال براساس واقعیت و پس از تحقیق و مصاحبه با مبارزان خرمشهری تهیه شده و داستان، بیانگر مقاومت مظلومانه جوانان گمنام خرمشهری ای است که در برابر ارتش تا دندان مسلح بعثی ایستادند و معادلات صدام و همپیمانان غربی اش را به هم ریختند و با نثار خون خود به الگوی مقاومت و ایثار مبدل گشتند. ارسطو خوش رزم ، حمیدرضا محمدی ، سوده ازغندی ، ژاله کاظمی ، ایمان سلگی ، مرتضی حسنلو ، فاطمه عریضی ، مسعود کشاورز، مسعود رحیم پور ، امیرعلی مجلسی و امیرجوشقانی بازیگران سریال «در میان خاکستر» هستند.
«آشوب» سریالی به کارگردانی امیرپور وزیری است که در ۳۰ قسمت تولید شده و روایتی از مقاومت مردم خرمشهر در زمان آغاز جنگ تحمیلی است که داستان آن در ماه‌های منتهی به اشغال این شهر می گذرد. قصه عاشقانه ای بین یک جاسوس عراقی و یک پرستار که فضای ملتهب جنگ آن را دستخوش فراز و فرودهای بسیار می کند.
عباس غزالی، سیاوش تهمورث، پروانه معصومی، سلمان فرخنده، مهدیه نساج و محمود پاک نیت از بازیگران این مجموعه هستند.

نوشته «دست» شبکه یک برای انتخاب سریال «باز» است! اولین بار در بانی فیلم پدیدار شد.

ارسال دیدگاه جدید

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.