فیلم دونی|دانلود فیلم

مارک همیل: شاید جانسون درست رفتار کرده باشد - فیلم دونی|دانلود فیلم

توضیحات
---
  • تاریخ : ۱ام بهمن ۱۳۹۶
  • موضوع : دسته‌بندی نشده
  • بازدید : 21 views
  • نظرات : دیدگاه‌ها برای مارک همیل: شاید جانسون درست رفتار کرده باشد بسته هستند

بانی فیلم – گروه سینمای جهان: مارک همیل هنرپیشه مشهور سری فیلم های پرطرفدار و پولساز «جنگ ستارگان» از رایان جانسون کارگردان قسمت جدید (هشتم) از این سری آثار به خاطر انتقاداتی که از وی کرده بود، عذرخواهی کرد. همیل پیشتر گفته بود جانسون کاراکتر لوک اسکای واکر را که طی ۴۱ سال اخیر با بازی وی در این فرانچیز دیرپا به تصویر کشیده شده، در قسمت تازه به شکلی نامناسب عرضه کرده و حق مطلب را درباره وی ادا نکرده است اما همیل در اظهارات جدیدش آن ادعا را پس گرفت و گفت: شاید درست نبود که نارضایتی ها و تردیدهای خود را درباره نحوه کار رایان جانسون در فیلم هشتم بیان دارم. اختلاف سلیقه بر سر اصول کاری و این که فیلم ها چگونه باید ساخته و عرضه شوند، مسئله ای رایج در دنیای هنر است ولی نباید آن را رسانه ای کرد. البته خواسته اصلی من فراتر از هر چه که مربوط به کاراکتر خودم می شد، این بود که «آخرین جدای» (عنوان کامل کننده «استاروارز۸») یک فیلم فوق العاده باشد و این هدف حاصل آمده است و حتی می توانم ادعا کنم که از بهترین فیلم های ایام معاصر است.
این حرف ها در تعارض کامل با متن اظهارات همیل در مصاحبه اخیرش با سایت معتبر IMDB بود. آن جا که وی گفته بود: اصلاً نمی توانم بفهمم رایان جانسون چه بلایی بر سر کاراکتر لوک اسکای واکر آورده است. این که اهمیت سترگ این کاراکتر با تعیین و ترسیم کارهایی عبث و درجه چندم برای او توسط فیلمسازان کاهش یابد و خدشه به او وارد شود، عین بی تدبیری است. با خودم فکر کردم او هر چیزی هست الا لوک اسکای واکر.
حتی شمار زیادی از هواداران سنتی و سرسخت و بسیار پرشمار سری فیلم های «جنگ ستارگان» نیز با حرف های فوق هم آوا شده و آنها هم گفته بودند که نحوه ترسیم اسکای واکر در این فیلم احمقانه و بسیار سطحی است اما همیل به هر دلیل مشخص و نامشخص از این موضع گیری دست برداشته و به عنوان حرف آخرش گفته است: وقتی نسخه نهایی «جنگ ستارگان: آخرین جدای» را دیدم تردیدها و اعتراضاتم رفع شد. شاید هم بهتر بوده باشد که جانسون با تغییراتش ما را وارد پویشی تازه کرد!
«آخرین جدای» در پنج هفته اخیر فروشی نجومی در سطح جهان داشته است.
منبع: Movie Line

نوشته مارک همیل: شاید جانسون درست رفتار کرده باشد اولین بار در بانی‌فیلم پدیدار شد.

برچسب ها

ارسال دیدگاه جدید

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.