فیلم دونی|دانلود فیلم

نگارش فصل دوم «شبکه» در حال انجام است - فیلم دونی|دانلود فیلم

توضیحات
---
  • تاریخ : ۲۲ام خرداد ۱۳۹۷
  • موضوع : دسته‌بندی نشده
  • بازدید : 11 views
  • نظرات : دیدگاه‌ها برای نگارش فصل دوم «شبکه» در حال انجام است بسته هستند

نگارش فیلمنامه فصل دوم مجموعه «شبکه» با عنوان «مرگ خاموش» توسط هومان فاضل ادامه دارد.
به گزارش بانی فیلم، فصل اول مجموعه «شبکه» با عنوان «سارق روح» روی آنتن شبکه ۵ است. این در حالی است که نویسنده این مجموعه مدتی است نگارش فصل دوم را با عنوان «مرگ خاموش» آغاز کرده است.
هومان فاضل در گفت و گو با بانی فیلم در این خصوص توضیح داد: فیلمنامه همچنان در مرحله نگارش و بازنویسی قرار دارد و فکر می کنم تا پایان ماه خرداد کار به پایان برسد. فصل دوم هم مانند فصل اول این مجموعه هم نگاهی به پرونده های واقعی دارد و بخشی از آن تخیلی است.
وی همچنین درباره تعداد قسمت های این مجموعه افزود: احتمالا ۲۱ یا ۲۲ قسمت خواهد بود و من تلاشم بیشتر این است که بتوانم تا پایان خرداد و یا اوایل تیرماه فیلمنامه را آماده کنم. در ابتدا قرار بر این بود که سه پرونده که هر کدام ۱۰ قسمت باشند را در قصه طراحی کنیم که در ادامه به این نتیجه رسیدیم که تعداد قسمت ها بیشتر می شود.
فاضل همچنین درباره زمان تولید فصل دوم عنوان کرد: من در این باره اطلاعی ندارم. وظیفه ام نگارش و آماده سازی فیلمنامه است که در تلاشم هر چه زودتر به پایان برسد. باقی برعهده تهیه کننده و کارگردان است. اما فصل دوم مجموعه «شبکه» به نوعی داستان مستقلی دارد و نگاه تازه ای به موضوع مواد مخدر دارد. می توانم بگویم تنها نکته ای که این دو فصل را به هم مرتبط می کند، نگاه به امنیت خانواده است. بدین معنا که محوریت فصل های این مجموعه امنیت اجتماعی و امنیت خانواده است. وجه تمایز آن هم با توجه به اینکه سریال های بسیاری در زمینه مواد مخدر ساخته شده است، این است که ما سعی کرده ایم از زاویه تازه ای به این مقوله بپردازیم. چون ساختار مواد مخدر هم از سنتی به شیمیایی تبدیل شده و آدم های آن هم عوض شده اند. بنابراین در نگارش فیلمنامه هم نگاه تازه ای را می طلبید.
ما در «مرگ خاموش» به جنبه بین المللی و مافیایی مواد مخدر هم پرداخته ایم.
«مرگ خاموش» عنوان فصل دوم مجموعه «شبکه» به کارگردانی احمد معظمی و نویسندگی هومان فاضل و تهیه کنندگی ابوالفضل صفری است که به زودی وارد پیش تولید خواهد شد.
«سارق روح» عنوان فصل اول این مجموعه است که در حال حاضر روی آنتن شبکه ۵ است.

نوشته نگارش فصل دوم «شبکه» در حال انجام است اولین بار در بانی‌فیلم پدیدار شد.

ارسال دیدگاه جدید

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.