فیلم دونی|دانلود فیلم

چند خبر از صدا و سیما - فیلم دونی|دانلود فیلم

توضیحات
---
  • تاریخ : ۳ام مرداد ۱۳۹۷
  • موضوع : دسته‌بندی نشده
  • بازدید : 4 views
  • نظرات : دیدگاه‌ها برای چند خبر از صدا و سیما بسته هستند

«در برابر مردم» از جنایات منافقین می گوید

به مناسبت سالروز عملیات افتخار آفرین مرصاد برنامه مستند «در برابر مردم»  ۴ تا ۶ مرداد راهی آنتن شبکه سه خواهد شد .

به گزارش رسیده ،مجموعه  برنامه  سه قسمتی  «در برابر مردم » جنایات منافقین و حمایت های رسمی مقامات آمریکا از گروهک تروریستی منافقین  را به تصویر می کشد .

گفتگو با خانواده ی شهدای ترور  از بخش های دیگر این برنامه مستند است .

مجموعه کوتاه مستند در برابر مردم در ۳ قسمت ۳۰ دقیقه ای کاری از گروه سیاسی شبکه سه سیما به تهیه کنندگی  امیر علی عسگری است که  پنجشنبه ۴ مرداد  ساعت ۱۷:۳۰ ،جمعه ۵ مرداد  ساعت ۱۹:۳۰ و شنبه ۶ مرداد ماه ساعت  ۱۶:۴۰  روانه آنتن  شبکه سه خواهد شد .

 

مژده لواسانی «کاملا دخترونه» به شبکه سه می آید
برنامه تلویزیونی «کاملا دخترونه» با موضوع سبک زندگی دختران در جامعه ایرانی – اسلامی از شنبه ۶ مرداد ماه از ساعت ۱۱:۰۰ به صورت زنده روانه آنتن شبکه سه سیما می شود .
به گزارش روابط عمومی شبکه سه سیما ،مجموعه برنامه کاملا دخترونه به تهیه کنندگی علی زاهدی کاری از گروه اجتماعی شبکه سه سیما ست که پیرامونمحور هایی چون هویت زنانه ، سبک و سیاق زندگی ،زنان و نظام های اجتماعی ،زنان و زنانگی و ارائه الگو مناسب برای زندگی در عصر حاضر می پردازد .
این برنامه با اجرای مژده لواسانی میزبان دختران موفق در حوزه های علمی ،فرهنگی ،اجتماعی ،ورزشی و ..خواهد بود و زندگی آنان را از نظر شخصی ،کاری ،خانوادگی ،سبک زندگی فردی و ..مورد بررسی قرار می دهد.
گزارش از دختران نوجوان و جوان در محیط های عمومی و گفتگو با آنها و والدینشان و همچنین رقابت های داخل استودیویی از بخش های دیگر این برنامه می باشد .
برنامه کاملا دخترونه از شنبه تا چهارشنبه ،هر روز از ساعت ۱۱:۰۰ از شبکه سه سیما پخش می شود .

 


پخت کیک شش متری ولادت امام رضا امشب در مسابقه «دستپخت»

به مناسبت سالروز ولادت با سعادت امام رضا(ع) ویژه برنامه مسابقه دستپخت امشب روی آنتن شبکه یک می رود.
به گزارش رسیده، سری جدید مسابقه آشپزس دستپخت همزمان با ولادت امام هشتم از امشب آغاز می شود. امشب سوم تیر که به نوعی افتتاحیه سری جدید مسابقه دستپخت است، شش نفر از شرکت کنندگان مرحله قبلی، به این مسابقه دعوت شده اند تا با مشارکت یکدیگر، کیک میلاد امان رضا(ع) را درست کنند. این کیک که که به شکل جمله ولادت امام رضا مبارک، می باشد ۶ متر طول دارد که پس از پخت، توسط شرکت کنندگان بریده خواهد شد. در مرحله جدید مسابقه دستپخت ۱۰۲ نفر از هنرجویان آشپزی از سراسر کشور شرکت دارند که در هر برنامه شش نفر از این افراد با یکدیگر رقابت خواهند کرد. در برنامه افتتاحیه امشب همچنین قوانین و مقررات فصل جدید مسابقه دستپخت برای شرکت کنندگان که همگی امشب بعنوان تماشاچی در استودیو حضور دارند، اعلام می شود. کامران سروش، رزینا شمس، نیما اخلاقی و مرتضی عارف حکیمی از داوران این مرحله مسابقه آشپزی دستپخت هستند.
مسابقه دستپخت به تهیه کنندگی و کارگردانی سید وحید حسینی کاری از گروه اجتماعی شبکه یک سیما است که شنبه، دوشنبه و چهارشنبه هر هفته بعد از بخش خبری ساعت ۱۹ روی آنتن خواهد رقت.

 

«حوالی امروز» با آرش برهانی و حسن ریوندی

ویژه برنامه زنده «حوالی امروز» در فصل تابستان جمعه هر هفته میزبان یکی از مناطق تهران در بوستان های شهری می شود.

به گزارش رسیده، شهرام راد تهیه کننده ویژه برنامه حوالی امروز در توضیح این برنامه گفت: این برنامه هرهفته (جمعه ها) با حضور هزاران شهروندان تهرانی در فضای بوستان شهری با موضوع شادستان  تابستان بر روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.

راد ادامه داد: این ویژه برنامه هر هفته با اجرای مجریان شبکه پنج روانه آنتن می شود و از دعوت  از چهره های ورزشی، هنری، خواننده (به عنوان مهمان حضوری)،  تقلید صدا…. از بخش های این برنامه است.

راد اضافه کرد: برنامه این هفته حوالی امروز از بوستان شمشیری منطقه ۹  روانه آنتن شبکه پنج می شود و حسن ریوندی، صابر خراسانی، آرش برهانی، یوسف کرمی مهمانان این برنامه خواهند بود.

ویژه برنامه حوالی امروز جمعه صبح ها  با رویکرد تفریح خانوادگی و پرکردن اوقات فراغت در فصل تابستان ساعت ۹ صبح به مدت  ۶۰  دقیقه بر روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.

 

رونمایی از «استراتژی جدید نخست وزیر بریتانیا» درخصوص برگزیت

شبکه پرس تی وی در برنامه این هفته «پرسشی ساده» (A Simple Question) استراتژی جدید ترزا می نخست وزیر بریتانیا درخصوص برگزیت (همه پرسی خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا) و نظرات مردم در این زمینه را مورد بحث و بررسی قرار می دهد.

به گزارش رسیده،این برنامه به تهیه کنندگی احمد کابالو به بحث پیرامون موفقیت ترزا می در اخذ موافقت کابینه برای طرح های پیشنهادی خود به منظور ایجاد منطقه آزاد تجاری بر اساس قوانین مشترک با اتحادیه اروپا و مخالفت بوریس جانسون وزیر امور خارجه بریتانیا با این طرح می پردازد.

نگاهی به بیانیه ترزا می درخصوص حمایت اعضای کابینه از این طرح و تاکید وی بر سرعت بخشیدن به مذاکرات با اتحادیه اروپا درخصوص طرح پیشنهادی خود از جمله محورهای مورد بحث در این برنامه است.

برنامه این هفته «پرسشی ساده» همچنین به بیان نظرات مردم در رابطه با استراتژی جدید نخست وزیر بریتانیا، استعفاهای اخیر چند وزیر کابینه ترزا می، آینده برگزیت و بریتانیا و دیگر مسایل مرتبط می پردازد.

«پرسشی ساده» با اجرای لمبیت اپیک جمعه ۵ مرداد ساعت ۲۱:۰۰ به وقت تهران به مدت ۲۵ دقیقه از شبکه پرس تی وی پخش می شود و تکرار آن شنبه ساعت ۱۳:۰۰ ، یکشنبه ساعت ۱۱:۰۰ ، دوشنبه ساعت ۰۶:۰۰ ، سه شنبه ساعت ۰۱:۰۰ و ۰۹:۰۰ و چهارشنبه ساعت ۱۵:۰۰ روی آنتن خواهد رفت.

 

نگاهی به نقش ترامپ در دامن زدن به «نابرابری و بی عدالتی در آمریکا»

مساله نابرابری و بی عدالتی در آمریکا و تاثیر تصمیمات دونالد ترامپ در بدتر شدن این شرایط عنوان موضوع مورد بحث در برنامه این هفته «شکاف اقتصادی»  (Economic Divide) در شبکه پرس تی وی است.

به گزارش رسیده، این برنامه با اجرا و تهیه کنندگی کاوه تقوایی با اشاره به هشدار اخیر سازمان ملل مبنی بر اینکه اقدامات «ظالمانه» آمریکا، وضعیت نابرابری و بی عدالتی در این کشور را به نقطه بحرانی خواهد رساند، برنامه ریزی هدفمند ترامپ برای حذف سیستم های رفاهی در نظر گرفته شده برای تامین غذا و خدمات مربوط به سلامتی میلیون ها آمریکایی را مورد نقد و بررسی قرار می دهد.

ادعای سازمان ملل مبنی بر تضعیف عامدانه وضعیت اقتصادی و مالی میلیون ها آمریکایی از سوی ترامپ و هدایت آمریکا از سوی ترامپ به سمت مورد تایید ثروتمندان و آسیب ناشی از این اقدام برای فقرا از جمله محورهای مورد بحث در این برنامه خواهد بود.

در این برنامه همچنین کاهش دریافت مالیات از ثروتمندان و کمپانی های بزرگ در آمریکا به عنوان یکی از تصمیمات جنجالی ترامپ و نمونه بارز بی عدالتی و نابرابری مورد بحث و گفت و گو قرار می گیرد.

«شکاف اقتصادی« ساعت ۰۱:۰۰ بامداد جمعه ۵ مرداد از شبکه پرس تی وی پخش می شود. تکرار این برنامه نیز شنبه ساعت ۰۰:۰۳ بامداد، یکشنبه ساعت ۰۸:۰۰ و ۱۹:۰۰ و دوشنبه ساعت ۱۱:۰۰ روی آنتن خواهد رفت.

 

«دقت دوچندان» و وقوع جنگ تجاری در پی تصمیمات ترامپ

مساله جنگ تجاری در جهان که در پی تصمیمات اخیر دونالد ترامپ در حال وقوع است در شبکه پرس تی وی مورد بحث و گفت و گو قرار می گیرد.

به گزارش رسیده،برنامه این هفته «دقت دوچندان» (Doubling Down) به مرور تصمیمات چند ماه اخیر دونالد ترامپ به عنوان مقدمه آغاز یک جنگ تجاری در جهان پرداخته و احتمال فرارسیدن این جنگ را در آینده نزدیک مورد بررسی قرار می دهد.

در این برنامه همچنین ضمن بررسی موضوع اعمال مالیات های سنگین از سوی آمریکا و چین بر محصولات وارداتی طرفین از جمله خودرو، هواپیما، کشتی، صنایع و محصولات کشاورزی، در مورد اقداماتی همچون اعمال تعرفه ۲۵ درصدی از سوی آمریکا بر واردات آلومینیوم و فولاد از اتحادیه اروپا، کانادا و مکزیک و اقدام متقابل کانادا در اعمال تعرفه بر بیش از ۱۰۰ محصول وارداتی آمریکا گفت و گو و تبادل نظر خواهد شد.

برنامه «دقت دوچندان» در ادامه به بحث و بررسی ادعای ترامپ مبنی بر اینکه جنگ تجاری چیز بدی نیست و پیروزی در آن آسان است، می پردازد.

«دقت دوچندان» (Doubling Down) پنجشنبه ۴ مرداد ساعت ۱۸:۰۰ به مدت ۲۵ دقیقه از شبکه پرس تی وی پخش می شود.

 

 

 

هیسپان تی وی یاد و خاطره «چاوز» را زنده می کند

ویژه برنامه «مصاحبه اختصاصی» هیسپان تی وی که با مقامات بلندپایه در سطح دنیا گفت و گوی اختصاصی دارد؛ این بار میزبان برادر «هوگو چاوز» رئیس جمهور سابق ونزوئلاست تا درباره خاطرات و عملکرد سیاسی چاوز برای بینندگان بگوید.

به گزارش رسیده، برنامه «مصاحبه اختصاصی» یکی از ویژه برنامه های هیسپان تی وی است که در قالب گفت و گو محور با مقامات بلندپایه در سطح دنیا به خصوص کشورهای آمریکای لاتین مصاحبه می کند و به دلیل تفاوت زاویه نگاه و طرح بی پرده و اقعگرایانه نظرات فعالان سیاسی و اجتماعی و … مهم آمریکای لاتین و جذابیت موضوع، مخاطبان فراوانی دارد.

«مصاحبه اختصاصی» این بار میزبان «ادان چاوز» (Adán Chávez) برادر بزرگتر هوگو چاوز که مقامی سیاسی و مسئول موسسه مطالعات عالی درباره تفکر هوگو چاوز است، گفت و گو کرده تا خاطرات و عملکرد سیاسی رئیس جمهور سابق ونزوئلا را برای مخاطبان بازگو کند.

هوگو چاوز، که شصت و چهارمین رئیس جمهور ونزوئلا بود، به خاطر سیاست های سوسیال دموکراتیک و ضدیتش با سیاست خارجی ایالات متحده آمریکا و حمایت از مواضع ایران و فلسطین، مشهور بود. وی که در سال ۱۹۹۸ به عنوان رئیس جمهور انتخاب می شود، در انتخابات سال ۲۰۱۲ نیز برای چهارمین بار به پیروزی می رسد ولی به علت بیماری سرطان در سن ۵۸ سالگی و در سال ۲۰۱۳ درگذشت.

ویژه برنامه «مصاحبه اختصاصی» محصول واحد برنامه های هیسپان تی وی، در قالبی گفت و گو محور و در مدت زمان ۲۵ دقیقه پنج شنبه ۴ مرداد ماه ساعت ۵:۳۰ به وقت تهران به روی آنتن هیسپان تی وی می رود و تکرار این برنامه ساعت ۱۴:۳۰ پنج شنبه و ۱۰:۰۰ روز جمعه خواهد بود.

نوشته چند خبر از صدا و سیما اولین بار در بانی‌فیلم پدیدار شد.

برچسب ها

ارسال دیدگاه جدید

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.